LKTA atstovai dalyvavo tarptautinėje konferencijoje Lodzėje

2016-11-02

2016 m. spalio 24-27 dienomis Lodzėje (Lenkija) vyko 43-oji tarptautinė konferencija ir paroda „Laikas permainoms: Europos skaitmeninių medijų pasaulis”, kurią organizavo Lenkijos elektroninės komunikacijos rūmai (PIKE). LKTA konferencijoje atstovavo Vaiva Žukienė ir Marius Daukantas. 


Konferencijoje buvo diskutuojama apie telekomunikacijų rinkos ateitį, internetinės televizijos plėtrą, pasikeitusias konkurencijos sąlygas ateinant į rinką globaliems paslaugų teikėjams tokiems kaip Netflix, Amazon ir kt. Konferencijoje dalyvavo ANGA, Cable Europe, kaimyninių šalių asociacijų atstovai. Įžvalgomis diskusijose dalijosi rinkos analitikai, rinkos tyrimų bendrovės Nielsen Audience Measurement, reguliuojančių institucijų, transliuotojų atstovai. LKTA prezidentė V.Žukienė dalyvavo diskusijoje „Telekomunikacijų ir medijų rinkos ateitis konsolidacijos ir sisteminių pokyčių eroje“.

Konferencijoje PIKE „Titano akies“ prizu tradiciškai buvo apdovanotos labiausiai per metus rinkai nusipelniusios įmonės ir žmonės.

Svarbiausias konferencijos įvykis – paleista nauja televizijos programa ZOOM TV, kurios iniciatoriai ir pagrindiniai rėmėjai yra Lenkijos kabelinės TV, turinčios vietinius kanalus. Kol kas naujasis TV kanalas platinamas tik Lenkijoje, tačiau TV vadovai neslepia ambicijų sukurti tarptautinę versiją ir platinti šią programą užsienyje.

LKTA inf. 
 
 Atgal